Ferdi Kaza Sigortası

Güneş Ferdi Kaza Sigortası ile size ve sevdiklerinize güvenli bir gelecek!

Aracınızla giderken, yolda yürürken, bir merdivende ya da asansörde başınıza gelebilecek kazalara karşı hazırlıklı mısınız? Peki kendinizi daha güvende hissetmek istemez misiniz?

Güneş Ferdi Kaza Sigortası ile bir kaza sonucunda yaşayabileceğiniz pek çok olumsuzluğa karşı geniş kapsamlı teminatlara sahip olabilir, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenli bir gelecek hazırlayabilirsiniz.

Benim başıma gelmez demeyin, Ferdi Kaza Sigortası ile Güneş’in güvencesi hep yanınızda olsun!

Hangi riskler güvencemiz altında?

  • Kaza sonucu vefat teminatı

Kaza sonucu sigortalının vefatı halinde, poliçede belirtilen limit dahilinde yasal mirasçılarına veya poliçede belirtilmiş olan kişilere tazminat ödenmektedir

  • Kaza sonucu tam ve kısmi maluliyet teminatı: Uğranılan bir kaza sonucu sürekli sakat kalınması halinde, poliçede belirtilen limit dahilinde ve maluliyet oranlarına göre ödeme yapılmaktadır.

    Dilerseniz poliçenize Gündelik İş Görmezlik ve Kaza Sonucu Tedavi Masrafları teminatlarını da ilave ettirerek kazalara karşı güvencenizin kapsamını genişletebilirsiniz.
  • Kaza sonucu tedavi masrafları teminatı: Uğranılan bir kaza sonucu yaralanılması halinde, yapılacak tüm tedavi ve diğer tıbbi giderler, poliçede belirtilen limit dahilinde, poliçe kapsamına dahildir.
  • Gündelik iş görmezlik teminatı: Uğranılan bir kaza sonucu geçici olarak çalışamayacak durumda olunması halinde, çalışılamayan her gün için, poliçede belirtilen limit dahilinde, tazminat ödenmektedir.

16 - 65 yaşları arasındaki kişilerin faydalanabildiği Ferdi Kaza Sigortası'nın standart süresi bir yıldır. Eğer bu sigortadan daha kısa süreler için yararlanmak isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir sürede hizmet alabilirsiniz.